HC Topoľčany – MHK Dubnica nad Váhom 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

02.01.2018 02:24

Góly: 9. Hrabčák (Kubek), 10. Podstavek (Kohút, Pätoprstý), 34. Gergel (Novák), 39. Podstavek – 16. Jakubík (Rehák, Jakúbek). Strely: 34:34. Vylúčenia: 6:8 na 2 min. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mĺkvy – Frimmel, Jurčiak. Diváci: 1487.

Topoľčany: Halo – Šiška, Král, Kohút, Duran, Bystričan, Španko – Podstavek, Laššo, Pätoprstý – F. Hudec, B. Novák, Tábi – J. Hudec, Hrabčák, Ju. Gašparovič – Gergel, Kubek.

Dubnica nad Váhom: Kutej – Bobček, Rehák, Habšuda, Trška, Švec, Burzala – Jakúbek, Jakubík, Kluka – Špankovič, Kanaet, Kokavec – Briestenský, Berák, Kútny – D. Trenčan, Hús.

Súhrn zaslal klub HC Topoľčany
V Topoľčanoch videlo takmer 1500 divákov výborný hokej. Hralo sa vo vysokom tempe hneď od úvodu stretnutia. Skóre otvoril po peknej akcii v 9. minúte Hrabčák a o 21 sekúnd vsietil po krásnej individualnej akcii ďalší gól Podstavek. V 16. minúte po strele spomedzi kruhov znížil Jakubik, a tak skončila prvá tretina 2:1. V druhej tretine sa v 34. minúte trafil Gergel a skóre zápasu uzatvoril na konečných 4:1 opäť po krásnej akcii Podstavek.

Najlepší hráči zápasu: Albín Podstavek (Topoľčany), Michal Kluka (Dubnica nad Váhom)