24.09.2017 20:54

VS  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dubnica hokejove logo

Fotka Milana Yettiho Kováčika.

HK 95 Považská Bystrica – MHK Dubnica nad Váhom 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)

Góly: 3. Rodionov (Mokrohajský), 32. Rodionov (Mokrohajský, Pšurný), 36. Zlocha (Koleda, Niník) – 12. Rehák (Burzala, Nemček), 37. Kluka, 39. Kluka (Rehák), 54. Ďuriš (Špankovič, Bobček). Strely: 27:41. Vylúčenia: 7:4 na 2 min. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Majling – Ševčík, Durmis. Diváci: 156.

Považská Bystrica: Dzubina – Jar. Niník, Koleda, M. Leško, Majerčík, Palovič, Bajaník, Solar, Schroner –  Blaško, Valášek, M. Dolinajec – J. Cíger, Zlocha ml., Hrušík – Rodionov, Pšurný, Mokrohajský – Miro, Jurášek, Brveník.

Dubnica nad Váhom: Kutej – Habšuda, Bobček, Burzala, De. Rehák, Trška, Ďurkech, Bednár, Madový – M. Jakúbek, Ďuriš, Briestenský – Nemček, Hegyi, Kluka – Kanaet, Kútny, Špankovič – J. Jakubík, Trenčan, Berák.

Dopisovateľ: klub HK 95 Považská Bystrica
Zápas na Považí sa začal vo svižnom tempe, domáci dokázali konkurovať kvalitnej Dubnici. V druhej tretine mali na viac Bystričania, ktorí sa ujali vedenia o dva góly, žiaľ, individuálnymi chybami pustili súpera do šancí a Dubničania dokázali vyrovnať. V tretej tretine sa hral otvorený hokej na oboch stranách. Bolo vidieť, že obe mužstvá chcú zápas vyhrať. Dubničania pred koncom stretnutie dokázali doraziť puk za Dzubinov chrbát a vyhrali 4:3 (zdroj: prvaliga.sk)