Turnaj Brumov 1.a2. 4.2017 v Brumove nar 2008 a mladší

20.03.2017 11:08

DOPRAVA BUDE INDIVIDUÁLNA:

1.4. zraz na zimnom štadióne v Brumove o 8:00 hod každý hráč si prinesie 4,50€ na obed (rodičia obed individuálne)

2.4. zraz na zimnom štadióne v Brumove o 7:30 hod každý hráč si prinesie 4,50€ na obed (rodičia obed individuálne)

NOMINÁCIA: Brankári - Ševčík (1.4.),Bača (2.4.), Hráči - Centárová, Karšay, Štefanec (1.4.), Sihelský (2.4.), Štuchal, Thomay, Bečár, Skybský, Triasak, Kolenčík, v prípade, že sa niekto nebude môcť zúčastniť budú nahradzovaní hráčmi v nasledujúcom poradí: Čičmanský, Novák, Ježík. Tréner: Valach Tomáš tréner (vezme dresy).

SÚPERI: Brumov-Bylnice, Dečín, Šumperk, Warior Brno, Studénka, Púchov, Dubnica, Opava

VELIKONOČNÍ TURNAJ PŘÍPRAVEK HC BB

r. 2008         1. – 2. duben 2017

 

P.č.

Deň

Čas

Plocha A

Plocha B

1.

 

sob.

 

9:00 – 9:45

 

HC BB – HC Děčín

 

 

 

MHK  Dubnica – MHK Púchov

2.

sob.

 

 

9:45 –10:30

 

MHK Prievidza – HC Šumperk

 

 

 

HC  Studénka  – Warrior Brno

ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY – 30 min

3.

 

sob.

 

 

11:00 -11:45

 

HC BB -  MHK Prievidza

 

 

 

HC Děčín  – HC Šumperk

4.

sob.

 

 

11:45 –12:30

 

MHK  Dubnica – HC Studénka

 

 

 

MHK Púchov – Warrior Brno

 

ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY + OBED – 60 min

5.

sob.

 

13:30 – 14:15

 

HC BB -  HC Šumperk

 

 

 

MHK Púchov – HC Studénka

 

6.

sob.

 

14:15 – 15:00

 

HC Děčín – Warrior Brno

 

 

 

MHK Dubnica – MHK Prievidza

 

ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY – 30 min

7.

sob.

 

15:30 – 16:15

 

HC BB - MHK Dubnica

 

 

 

    HC Studénka – HC Děčín

 

8.

sob.

 

16:15 – 17:00

 

  HC Šumperk  - MHK Puchov

 

 

 

Warrior Brno – MHK Prievidza

 

VELIKONOČNÍ TURNAJ PŘÍPRAVEK HC BB

r. 2008         1. – 2. duben 2017

 

P.č.

Deň

Čas

Plocha A

Plocha B

9.

 

ned.

 

8:30 – 9:15

 

Warrior Brno – HC Šumperk

 

 

 

MHK  Dubnica – HC Děčín

 

10

ned.

 

 

9:15 –10:00

 

HC BB – MHK Púchov

 

 

 

HC Studénka – MHK Prievidza

ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY – 30 min

11.

 

ned.

 

 

10:30 -11:15

 

MHK Puchov – HC Děčín

 

 

 

Warrior Brno – MHK Dubnica

12.

ned.

 

 

11:15 –13:00

 

HC BB – HC Studénka

 

 

 

HC Šumperk – MHK Dubnica

 

ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY + OBĚD – 60 min

13.

ned.

 

13:30 – 13:45

 

HC Děčín – MHK Prievidza

 

 

 

HC Šumperk – HC Studénka

 

14.

ned.

 

13:45 – 14:30

 

HC BB – Warrior Brno

 

 

 

MHK Prievidza – MHK Púchov

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TURNAJE