TURNAJ KARVINÁ ROČNÍK NARODENIA 2009

24.03.2016 08:58

TERMÍN: 27.3.2016 ZRAZ PRI ŠTADIÓNE 6:15, ODCHOD 6:30 HOD (PREDPOKLADANÝ NÁVRAT O 21:15 HOD)

HRACÍ SYSTÉM: DVE SKUPINY PO 5 ÚČASTNÍKOV, V SKUPINE KAŽDÝ S KAŹDÝM, POTOM O CELKOVÉ UMIESTNENIE HRÁ SA 4+1

HRACÍ ČAS: 2X15 MIN

DOPRAVA:  AUTOBUS PODĽA DOHODY, T.J. 31€ AJ SO ŠTARTOVNÝM ČI V AUTOBUSE IDEŠ ČI NIE

STRAVA: ORGANIZÁTOR ZABEZPEČÍ DESIATU OSTATNÉ INDIVIDUÁLNE

NOMINÁCIA: CENTÁROVÁ, BUBLAVÁ, JAKÚBEK, HODEK, PŠENEK, MIKOVIĆ, HREBÍK, MULINA, BAČA O, BEDNÁR, CENTÁR, BÓRIK, ONDRAŠČIN F.,

ÚČASTNÍCI POTREBUJÚ PLATNÝ PAS, EURÓPSKY PREUKAZ POISTENCA.

V PRÍPADE, ŽE SA NEMôŽETE ZÚČASTNIŤ OZNÁMTE TO TRÉNEROVI ČO NAJSKôR (P. ŠMATLÁK - 0907 487 212)

PROGRAM:

 

SKUPINA A

 

SKUPINA B

 

 

SK Karviná

 

HC AZ Havířov 2010

 

 

HC Vítkovice STEEL

 

HC RT TORAX Poruba

 

 

HC Olomouc

 

HC Bobři Valašské Meziříčí

 

 

RTH ZRYW Ruda Slaska

 

HC BOSPOR Bohumín

 

 

MHK Dubnica

 

MHK Ružomberok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#

HRACÍ PLOCHA A

čas

HRACÍ PLOCHA B

#

 

1.

SK Karviná – HC Vítkovice STEEL

09:00 – 09:35

HC AZ Havířov 2010 – HC RT TORAX Poruba

1.

 

2.

RTH ZRYW Ruda Slaska - HC Olomouc

09:40 – 10:15

HC BOSPOR Bohumín – HC Bobři Val-Mez

2.

 

3.

MHK Dubnica – HC Vítkovice STEEL

10:20 – 10:55

MHK Ružomberok – HC RT TORAX Poruba

3.

 

 

Úprava ledové plochy

10:55 – 11:05

Úprava ledové plochy

 

 

4.

SK Karviná – RTH ZRYW Ruda Slaska

11:05 – 11:40

HC AZ Havířov 2010 – HC BOSPOR Bohumín

4.

 

5.

HC Olomouc – MHK Dubnica

11:45 – 12:20

HC Bobři Val-Mez – MHK Ružomberok

5.

 

6.

HC Vítkovice STEEL – RTH ZRYW Ruda Slaska

12:25 – 13:00

HC RT TORAX Poruba – HC BOSPOR Bohumín

6.

 

 

Úprava ledové plochy

13:00 – 13:10

Úprava ledové plochy

 

 

7.

MHK Dubnica – SK Karviná

13:10 – 13:45

MHK Ružomberok – HC AZ Havířov 2010

7.

 

8.

HC Vítkovice STEEL – HC Olomouc

13:50 – 14:25

HC RT TORAX Poruba – HC Bobři Val-Mez

8.

 

9.

RTH ZRYW Ruda Slaska – MHK Dubnica

14:30 – 15:05

HC BOSPOR Bohumín – MHK Ružomberok

9.

 

10.

HC Olomouc – SK Karviná

15:10 – 15:45

HC Bobři Val-Mez – HC AZ Havířov 2010

10.

 

 

Úprava ledové plochy

15:45 – 16:00

Úprava ledové plochy

 

 

 

O 9. umístění 5 – 5

16:00 – 16:35

O 7. umístění 4 - 4

 

 

 

O 5. umístění 3 - 3

16:40 – 17:15

O 3. umístění 2 - 2

 

 

 

O VÍTĚZE TURNAJE 1- 1

17:20 – 18:00

 

 

 

 

Závěrečný ceremoniál

18:05 – 18:30

Závěrečný ceremoniál

 

 

                   

 

Mužstva uvedená v rozpise jako domácí, budou nastupovat ve tmavých dresech.

 

Upozornění:      V neděli 27. 03. 2016 se v České republice posouvá čas!!!                                                                                          Na letní čas se v ČR každý rok přechází poslední neděli v březnu, kdy po 01:59:59 SEČ (středoevropského času) následuje 03:00:00 SELČ (středoevropského letního času).