Famózny obrat Dubnice dokonal gól 8 sekúnd pred koncom, odniesla si to Skalica

17.12.2018 15:58

Dopisovateľ: Roman Guček, nazahori.sk
Hokejisti HK Skalica dokázali v Dubnici skórovať ako prvý, keď skóre stretnutia otvoril David Jaša. O štyri minúty neskôr navýšil vedenia Záhorákov svojim druhým gólom v sezóne Marek Pač, ktorému asistovali Mowrey a Pavol Kotzman.

Hostia na čele s brankárom Romančíkom odolávali až do polovice stretnutia, keď sa presadil domáci Hlaváček a znížil na rozdiel jediného gólu. Už o štyri minúty ale kontroval Štumpf, ktorý získal pre Skaličanov opäť dvojgólové vedenie, s ktorým sa išlo po druhej časti do šatní.

Domáci sa však nevzdali a stačilo im 61 sekúnd na to, aby sa dotiahli na Záhorákov. Najskôr sa presadil bývalý hráč HK Skalica Lantoš a vzápätí vyrovnal Kokavec. Keď sa už zdalo, že duel sa prehupne do predĺženia, rozhodol o víťazstve Dubnice svojim druhým presným zásahom Kokavec.

Počas zápasu sa uskutočnila charitatívna akcia UROBME DEŤOM RADOSŤ♥️ v nedelu 16.12 o 18h je zapas Mhk Dubnica- Hk Skalica každy nech si prinesie plyšaka kludne aj viacej čim viac tym lepšie a spravme tym radosť deťom v detskom domove v Klobušiciach s riaditeĺkou som volal je to dohodnute su milo prekvapený ved idu vianoce spravme im radosť.