MHK Dubnica nad Váhom – HK Skalica 4:5pp (0:3, 3:0, 1:1, 0:1)

08.01.2018 15:09

Góly: 26. Jakubík (Rehák, Jakúbek), 30. Kútny (Kokavec), 40. Ďurkech (Kútny), 47. Mihalík (Kútny, Bobček) – 7. Sloboda (Jurák, Jarolín), 12. Janáč (Jurák), 20. Čederle (Kniazev), 48. Straka (Janík, Janáč), 61. Horváth (Vaškovič). StrelyVylúčenia: 3:2 na 2 min., navyše Pavešic 5+DKZ za faul lakťom a Kluka za kopnutie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Valach – Hanko, Holienka. Diváci: 579.

Dubnica nad Váhom: Kutej – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Švec, Burzala, Trška – Jakúbek, Jakubík, Kluka – Berák, J. Mihalík, Kokavec – Kanaet, Hegyi, Kútny – Briestenský, Špankovič, Hús.

Skalica: Petrík – Horváth, Škápik, Mikéska, A. Sloboda, Pavešic, Janík, Straka, Kukliš – Hujsa, Vereš, Vaškovič – Janáč, Jarolín, Jurák – Kňazev, Čederle, Hluch – D. Okoličány, Dufek, A. Kotzman.

Súhrn zaslal klub MHK Dubnica
Hneď od úvodu zápasu obidva fankluby hnali svoje mužstvá do vysokého tempa, ktoré vydržalo až do poslednej sekundy stretnutia. V úvodnej tretine sa presadil troma gólmi iba hostia a v druhej tretine domáce mužstvo vyrovnalo na 3:3. Keď v poslednej tretine dal v 47. minúte gól domáci debutant Jozef Mihalik, vyzeralo to veľmi sľubne pre Dubnicu. Lenže o vyrovnanie sa už v 48. minúte postaral Skaličan Straka. V predĺžení už na úvod boli hostia šťastnejší vďaka Horváthovi. Treba zopakovať, že sa hral veľmi  rýchly hokej počas celého zápasu.