Rozpis ľadu

čas poslednej úpravy: 7.12.2018 o 9:00 HOD

Cena za prenájom ľadovej plochy:

1 hod = 120,00 € s DPH

OBJEDNÁVAJTE NA TEL.Č. +421 903 324 108

 Piatok 7.12.2018

07:00 - 07:45 MAJO

08:00 – 09:00 MLADŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

12:30 – 13:30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA

13:30 – 14:30 KRASO

14:45 – 15:45 STARŠÍ ŽIACI

16:00 – 17:00 DORAST

18:00 – 21:00 MUŽI – HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES

21:15 – 22:15 CVČ

Sobota 8.12.2018

08:00 – 09:00 PRÍPRAVKA 3 4

09:15 – 10:15 MUŽI

10:30 – 11:30 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

11:45 – 12:45 MLADŠÍ ŽIACI + STARŠÍ ŽIACI

14:00 – 16:00 DORAST - RUŽINOV

16:15 – 17:45 FARA OMŠENIE

18:00 - 19:00 MINÁRIK

19:15 – 20:15 HARTMAN

20:30 – 21:30 HAHAHA

Nedeľa 9.12.2018

07:00 – 08:00 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

09:00 – 11:00 DORAST – HOBA BA

11:30 – 13:30 SŽ – PODHALE NOWY TARG

14:00 – 16:00 MŽ – PODHALE NOWY TARG

16:15 – 18:15 BIZLIK

18:30 – 19:30 PEJO

19:45 – 20:45 BAGIN

Pondelok 10.12.2018

08:00 – 09:00 PRÍPRAVKA 3 4

10:00 – 11:30 MUŽI

12:30 – 13:30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA

15:30 – 16:30 BRANKÁRI

16:45 - 17:45 KAUFLAND

18:00 – 19:00 KRASO

19:15 – 20:15 BRESKA

20:30 - 21:30 IT DOSPELÍ

Utorok 11.12.2018

06:00 – 07:00 DORAST

07:15 – 08:15 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

08:30 – 09:30 KRASO ZŠ P. DEMITRU

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 12:45 ŠKOLA KORČUĽOVANIA

13:00 – 14:00 MLADŠÍ ŽIACI

14:00 – 15:00 STARŠÍ ŽIACI

15:15 – 16:15 KRASO

16:30 – 17:45 DORAST

18:00 – 19:00 MINÁRIK

19:15 – 20:15 MR

20:30 – 21:30 JUROŠÍK

Streda 12.12.2018

06:15 – 07:00 STARŠÍ ŽIACI

07:15 – 08:15 MLADŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

12:15 – 13:15 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

13:30 – 14:30 PRÍPRAVKA 0 1 2 3 4 TRÉNING PRE DETI MIMO ZŠ P. DEMITRU

14:45  – 15:45 STARŠÍ ŽIACI

16:00 – 17:00 DORAST

18:00 – 21:00 MUŽI - PREŠOV

19:45 – 20:45 ČIŽNÁR

Štvrtok 13.12.2018

06:00 – 07:00 DORAST

08:00 – 09:00 PRÍPRAVKA 3 4

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 12:45 ----

13:30 – 14:30 STARŠÍ ŽIACI

14:45 – 15:45 MLADŠÍ ŽIACI

16:00 – 17:00 DORAST

17:15 – 18:15 KRASO

18:30 – 19:30 SIČ

19:45 – 20:45 MAJCO

21:00 – 22:00 SKLO KOVÁČ

 Piatok 14.12.2018

07:00 - 07:45 MAJO

08:00 – 09:00 MLADŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

12:30 – 13:30 ŠKOLA KORČUĽOVANIA

14:45 – 15:45 STARŠÍ ŽIACI

16:00 – 17:00 DORAST

17:15 – 18:15 KRASO

18:30 – 19:30 AQUATEC

19:45 – 20:45 CVČ

21:00 – 22:00 HAHAHA

Sobota 15.12.2018

08:00 – 09:00 MLADŠÍ ŽIACI

09:15 – 10:15 MUŽI

10:30 – 11:30 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2 + PRÍPRAVKA 3

11:45 – 12:45 STARŠÍ ŽIACI

14:45 – 15:45 HF NAJUS

16:00 – 17:00 SAMAK

17:15 – 18:15 OMŠENIE

18:30 - 19:30 MINÁRIK

19:45 – 20:45 HARTMAN

Nedeľa 16.12.2018

07:30 – 08:30 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

09:00 – 11:00 SŽ – PRIEVIDZA

11:30 – 13:30 MŽ – PRIEVIDZA

14:00 – 15:30 VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

18:00 – 21:00 MUŽI SKALICA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis ľadu

čas poslednej úpravy: 22.10.2018 o 7:50 HOD

Cena za prenájom ľadovej plochy:

1 hod = 120,00 € s DPH

OBJEDNÁVAJTE NA TEL.Č. +421 903 324 108

Pondelok 29.10.2018

07:30 – 08:30 PRÍPRAVKA 3 4

08:45 – 09:45 STARŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 12:45 MLADŠÍ ŽIACI

15:30 – 16:30 BRANKÁRI

16:45 - 17:45 KAUFLAND

18:00 – 19:00 KRASO

19:15 – 20:15 BRESKA

20:30 - 21:30 IT DOSPELÍ

Utorok 30.10.2018

07:30 – 08:30 PRÍPRAVKA 3 4

09:00 – 11:00 STARŠÍ ŽIACI – DETVA

11:30 – 13:30 MLADŠÍ ŽIACI – DETVA

13:45 – 15:15 MUŽI

15:30 – 16:30 DORAST

16:45 – 17:45 KRASO

18:00 – 19:00 MINÁRIK

19:15 – 20:15 MR

20:30 – 21:30 JUROŠÍK

Streda 31.10.2018

07:30 – 08:30 PRÍPRAVKA 3 4

08:45 – 09:45 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 12:45 DORAST

14:00 – 15:00 KRASO PU

18:30 – 19:30 IT DOSPELÍ

19:45 – 20:45 ČIŽNÁR

21:00 – 22:00 ----

Štvrtok 1.11.2018

07:30 – 08:30 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2

08:45 – 09:45 STARŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 13:00 MLADŠÍ ŽIACI

13:15 – 14:30 DORAST

16:00 – 17:00 ----

17:15 – 18:15 KRASO

18:30 – 19:30 SIČ

19:45 – 20:45 MAJCO

21:00 – 22:00 SKLO KOVÁČ

 Piatok 2.11.2018

08:45 – 09:45 STARŠÍ ŽIACI

10:00 – 11:30 MUŽI

11:45 – 12:45 MLADŠÍ ŽIACI

13:00 – 14:00 DORAST

13:30 – 14:30

14:45 – 15:45 -----

16:00 – 17:00 ----

17:15 – 18:15 KRASO

18:30 – 19:30 AQUATEC

19:45 – 20:45 CVČ

21:00 – 22:00 HAHAHA

 

Sobota 3.11.2018

07:30 – 08:30 STARŠÍ ŽIACI

08:45 – 09:45 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2 3

10:00 – 11:00 MLADŠÍ ŽIACI

14:00 – 16:30 DORAST – HAVRANI PIEŠŤANY

17:15 – 18:15 HF NAJUS

18:30 - 19:30 MINÁRIK

19:45 – 20:45 HARTMAN

21:00 – 22:00 HAHAHA

 

Nedeľa 4.11.2018

07:30 – 08:30 PREDPRÍPRAVKA 0 1 2 4

09:00 – 11:00 STARŠÍ ŽIACI – NOWY TARG

11:30 – 13:30 MLADŠÍ ŽIACI – NOWY TARG

14:00 – 16:30 DORAST – HAVRANI PIEŠŤANY

17:15 – 18:15 PEJO

18:30 – 19:30 BAGIN